2.WB

4. ledna 2012 v 20:29 | ▫Hunter▫ |  Wixelburg
▬Je tu druhý díl,omlouvám se,je poněkud kratší..protože se moje možnosti na internetu krátí.. kvůli škole,což doufám chápete :)
▬Here we go! ↓

William stále před bílou budovou celou prosklenou velkými okny. Tak tady bude odedneška pracovat! Usmál se a vkročil dveřmi dovnitř. V přízemí,kde se nacházel se rozprostíralo něco,co bylo podobné přijímací hale. Uprostřed na něj čekala žena střední postavy,oblečená do bílých jeanů s červenou košilí,jejíž rukávy byly černé a zdobily je perleťové knoflíky. Měla temně rudé vlasy,roztřepené ledabyle do stran,aby působily moderně a zdůrazňovaly tak její živý temperament. Pozdravila jej a podle hlasu poznal osobu z včerejšího telefonátu. Pobídla ho,aby se posadil. Nechala donést na čaj a také misku sušenek. ,,Tvoje práce bude jednoduchá" začala a vzala si do svých rukou šálek. ,,Dostaneš různé papíry,které budou označeny štítky. Roztřídíš je podle barvy a půjdeš s nimi do kanceláře číslo 9. Tam je rozdělíš do schránek podle písmen,které jsou na štítcích předem vytištěn,jen tě prosím o jedno.." zarazila se a zkoumala Williemův výraz. Pohlédl na ní a čekal co řekne. ,,...Abys nechodil do laboratoří...což je v tvém zájmu.." konec věty spíš zadrmolila. Will jen přikývl na souhlas a vzal si do pusy sušenku,což bylo nejspíš jediné sladké na tom všem,co prožíval tu dobu v chladné hale. V laboratořích bylo riziko,že něco svou nezkušeností a zmatkářstvím rozbije,nebo pohne tak,aby se rozbila po někom jiném,z čehož by samozřejmě vzniklo nespočet komplikací. ,,Teď pojď,zavedu tě za Mikem" kývla a vstala. Will se vydal za ní..
Když však vyslovila to jméno,jednoduše se Williamovi sevřel žaludek a čím blíže byli jeho kanceláři,tím více byl nervózní. Rudovláska zaklepala na dveře,které se během vteřiny rozletěly a udělali tak perfektní výhled...slušně řečeno,na neskutečný bo-nepořádek.
Ve dveřích stál vysoký muž se širokými rameny,černými vlasy které zdobily žluté brýle. Přes jedno oko měl pásku a to druhé bylo krásně zelené...skoro až nepřirozeně zelené,což bylo zvláštní ale působilo to na jeho podivně krásných obličejových rysech svůdně. Zasmál se na Willa když zpozoroval jeho vystrašeně zkoumavý pohled. ,,Přišel sis pro saláty!" pozvedl obočí. ,,N-ne..pro papíry.." odpověděl trochu nejistým hlasem. Muž se opět zasmál,tentokrát o něco intenzivněji. ,,Co...je tu k smíchu?" dostal ze sebe William,jehož tato otázka naprosto vyčerpala,když do ní vkládal tolik odvahy..přesto zněla velmi podprůměrně. Chlápek mu s pobaveným úsměvem podával listiny a tak se této otázce mířené na něj,dokonale vyhnul a se slovy ' Snaž se nováčku' za sebou dveře opět s prásknutím zabouchl.
Will na chodbě srazil několik lidí a dokonce narazil do dvou dveří. Byl vystrašený a poblouzněný novinkami,které by se za jeho normální den,vůbec nestaly. Nakonec tu práci dokončil bez větších problémů a schylovalo se k páté hodině. Začal v něm hlodat červík pochybností,že by možná...no..přece jen mohl nakouknout do laboratoří,které jej tolik lákalo,protože bylo v podstatě skoro zakázané...
Došel až na konec poschodí,úplně dozadu,kde byly laboratoře. Světla,která byla připevněna ke stropům se zhasínalo jedno po druhé a kroky lidí,kteří tu pracovali se odrážely od stěn,jak už odcházely domů za jinou prací,či odpočinkem..
A teď tu byl William,byl sám,a stál přede dveřmi laboratoří ve tmě... Napětí v jeho těle stoupalo a tak sáhl po klice....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Crazy-san Crazy-san | 5. ledna 2012 v 15:02 | Reagovat

Úžasný!! ^O^ Moc se těším na další díl ^^

2 Yumiko Yumiko | Web | 6. ledna 2012 v 19:40 | Reagovat

Uááááááh! No dokonaloooost! Takhle mě to ukončit! Gháááááááá! *rve si vlasy* :D Rychle rychle další dílek, prosím prosím.. *nevině zamrkala* :D :D úžasný! :D

3 MoonWich MoonWich | Web | 7. ledna 2012 v 0:12 | Reagovat

Něco tuším!!!!!!!
V laboratořích budou nějaké šílené pokusy na lidech/zvířatech nebo se tam budou všude válet mrtvoly!!! Jo přesně tak!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama