Hovadismus

9. prosince 2011 v 14:10 | ~Clermont |  Diary
Tak dneska nevím jestli přidám další díl...ale to stranou..

Poslední dva dny si začínám dost uvědomovat,do jakého kolektivu každý den chodím,ano jsou to lidi mentálního postižení a ta škola není škola ale ústav..
Po tělocviku se řadíme např. na frontu na oběd,takže úplně nádherně mě předběhne kluk a ještě do mě vrazí vší silou abych mu 'náhodou' to místo nevzala,směje se jak debil a ani se neomluví...hmm...tak jn si říkám,jenže nutně nažrat se chtějí ještě dvě holky a tak mi prostě vezmou místo,když mě pak pěstmi 'pošťuchují' do ramene a říkají 'jéé vždyť je to srand ne??" seberu se a odejdu z jídelny úplně. Nemám přeci v zájmu soupeřit s někým tak dementním..


Když procházím chodbou,cítím že mám na krajíčku,tak zapluji na záchody,zavřu se v kabince a začnu brečet...potichu samozřejmě...a teď mi řekněte,jestli je to normální! Jsem mimo já,nebo oni? Ano,někdo si možná řekne 'bereš to moc vážně' 'řešíš prkotiny' ale když chodíte s těmihle lidmi do třídy 9 let ,začne vám to lézt na mozek. A já to prostě citově nevydržela,vydržím dost,ale někdy se holt stane že i rupnou nervy...

Spolužák sedící před naší lavicí,co se neustále houpe,mi začne nadávat do krávy,začne mít blbý kecy,tak to jednoduše ignoruju,to se přece ještě dá... na tělocviku už je to horší,menší skupinka holek a větší část kluků + schizofrení učitelka která už má být dávno v důchodu...výsledek?? tady = kluci proti holkám..

Uhrávám to celkem dobře,dám tři koše,což se mi fakt líbí a pak do nás kluci začnou vrážet,mě poškrábou ruku,začne mi téct krev,nebo mě prostě odhodí k lavičkám...spíš agresivní hra,tak se ozvu že je to prostě nevyrovnané,aby holky hrály proti klukům a tak učitelka 'chytře' přidá holkám jednoho kluka...

Když potom jdu ze školy domů,v půlce cesty se zastavím,opřu se o zídku a dojdou na mě emoce... snad víte jak to myslím

Takže...doufám že aspoň na střední to bude o něco lepší,vždyť se říká,že základka je nejhorší :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Makiy Makiy | E-mail | 9. prosince 2011 v 16:52 | Reagovat

jak říká jediný člověk,kterému věřím: "hyenám se nevyhneš, tak se od nich nenech sežrat..." ;)
nemá cenu pozastavovat se nad lidmi,kteří ti za to nestojí...

2 MoonWich MoonWich | Web | 9. prosince 2011 v 17:49 | Reagovat

Dementi jsou prostě všude.:( Škoda, že ani ty jsi neměla štěstí na třídu. U nás je to podobné, ale říkám si, že je to naposledy a že to vydržím.:) Říkej si v duchu je to poslední rok pak už od nich bude klid. Mně to teda hodně pomáhá a to se mi taky chce někdy až brečet. Na střední to určitě bude mnohem lepší tam už jsou (většinou) rozumnější lidi.:D Nebudeš s nimi věčně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama