»»4.««~P.D.

7. prosince 2011 v 14:22 | ~Clermont |  Po dešti
*Sotva přiběhla ze školy už letí na kompa aby vám zveřejnila nový díl* :3
► Chtěla bych poděkovat Makiy a Moonwich že tak věrně komentují,takže jim tenhle díl věnuji ;)
Nick ukáže svou druhou stránku,v jednom malém momentu,takže se nám trojúhelník začíná bortit,což ovšem neznamená že se nemůže najít někdo schopnější než je Jacob :P
Brzo tu přibyde nějaká další nová povídka! V článku zvaném Introduction který najdete v INTRO v menu,jsem se o ní již zmínila.. tak doufám že to nepo..........kazím! :D
To už je snad všechno,takže přeji příjemné počtení :))


Ráno uslyším téct vodu. Vzbudím se a rozhlédnu se kolem sebe. Jsem oblečený,to je dobré znamení. Snažím se trochu rozpomenout. Ano,byli jsme na pařbě...a potom si mě Jacob odchytil á....á....ááááááá......dívali se na film..a potom usnuli? Cože??? Sakra to jsme tu chvíli spolu takhle promrhali? Potřebuji se opláchnout,je mi strašně horko a..ulepeně...asi jak jsme šaškovali s tím popcornem..Zvednu se z postele když v tu chvíli se otevřou dveře od koupelny a z ní vyjde Jacob jen s ručníkem omotaným kolem pasu. Ztuhnu. Couvnu pár krůčků dozadu. Ve mně právě vybouchl vulkán. Druhým ručníkem si právě suší své krásně tmavě-hnědé vlasy. Podívá se mým směrem,tím neuvěřitelně sexy-svůdným pohledem.

,,Už jsi vzhůru.." pronese tím hlubokým a přesto sametovým hlasem. Neodpovím. ,, Briane...??" přijde blíž a ve mně hrkne. Začne mi dlaní mávat před očima. ,,Hej Briane...doufám že si teď nechceš hrát..heheh.." ten úsměv sakra!!! Dej to pryč!!! Já se rozplývám!!! Uááá!!!

Ani si neuvědomím co se děje a už máme obličeje znovu pár milimetrů od sebe. Dá mi malou pusu,opravdu jen lehkou,dětskou,ale dá. V tu chvíli,jako když zapnete robotickou panenku,zamrkám očima. Ani si neuvědomím jak roztomile přitom vypadám, a začervenám se,když na něm uvidím jeho intenzivní zírání. ,,Tohle mi fakt nedělej..." zasměje se krátce Jacob a plácne se dlaní do čela přičemž jakoby 'suverénně' odejde pár kroků ode mě.

,,C-co? Co ti...nemám...to..no...dělat?" pozvednu obočí a otočím se radši ke zdi. Obě postavy jsou teď zády k sobě. Nepřekonatelná chvilka rozvířených emocí,jen z jedné malé pusy. Dvě siluety líbící se sobě navzájem,ale ani jeden se nemá k akci. Jaké to týrání srdcí co by se tak ráda spojila.
Ozve se bušení na dveře a dovnitř vtrhne Nick. Vypadá rozzlobeně,a rozzlobený začne vypadat ještě víc když si všimne polonahého Jacoba právě vylezlého ze sprchy. ,,Briane sakra kde jsi byl??? Dostal jsem strach že ses někde natáh! Sakra ty mě štveš! Jdeme,dělej..." kývne hlavou a udělá velmi rychlé gesto rukou. Z té reakce se trochu otřesu a Jacob to nejspíš zpozoruje. Dojde ke dveřím,opře se o jejich futra a nahodí jeden ze svých pohledů známých jako 'neser mě' . Nick se na něj podívá ty týmž způsobem,jen trochu vachrlatějším a nejistějším. ,,Sorry kámo ale tady Brian se chtěl zrovna umýt a jak vidím ty bys to taky docela potřeboval.." nahodí znechucený xicht,přikrčí nos a legračně uhne očima jak kdyby se Nicka neuvěřitelně štítil. A taky že ano. Nick má totiž triko od různých fleků od něčeho co je podobné koktejlu,pivu,bli-bliii,...ehm...


Přikryji si dlaní ústa abych zadržel pár pěkných uchechtnutí nebo spíš úplnému výtlemu. Zabouchne za Nickem dveře. Doslova. Z chodby uslyšíme bolestné zaúpení. ,,C-co jsi mu to..?" ,,Jen jsem zavřel.." nenechá mě doříct otázku. Sedne si na křeslo a napije se z hrnku čaje. Začnu si trochu stydlivě svlékat tričko.
Sem tam ucítím jak se po mně po očku podívá. Vždycky totiž,když se kouknu jeho směrem,pohledem uhne. Liška jedna..
,,Hele mě je blbý že ti to říkám ale.." začne se mírně uchichtávat. ,,Kde máš osušku chytrolíne?" zmateně na něj chvíli koukám než mi dojde že před ním stojím s jeany a s rozepnutým poklopcem. ,,Ale ne,hele,klidně takhle buď,vypadá to dobře.." začne se smát ještě víc. ,,To říkej té tvé blondýnce.." ujede mi a jemu úsměv zmrzne na tváři. Rychle zapluji do koupelny a pokusím se za sebou zavřít co nejrychleji dveře. Zachytí je tak tak a upře na mě pohled mezi škvírou. ,,Briane!" okřikne mě. ,,Otevři ty dveře!" zavrtím hlavou a držím se aby mi nezačaly téct slzy. ,,Sakra nedělej divadlo! Je to moje sestřenka!" nechci mu to věřit. Určitě by začal být jako Nick.


Taky mi nakecal hory doly a pak..? Dostane přesilu do rukou a dveře otevře. Z vedlejšího pokoje se spustí nějaká písnička. Plouživá a smutná. Bože,mám na krajíčku! Drž se,drž se!! Buď chlap! ,,Briane.." osloví mě měkce. Už ke mně vztahuje ruku,už!! Chci aby se mě dotkl! Chci aby mi pošeptal nějaká něžná slůvka! Utěšil mě! Udělej to Jacobe! Někdo však zaklepe na dveře. Jacob trochu nenápadně zavrčí a dojde otevřít. Využiji příležitosti a uteču mu pod rukou k sobě do pokoje. Ještě uslyším jak za mnou volá ale to už za sebou zavírám dveře. Na posteli uvidím Nicka jak se válí po nějakém klukovi od nás ze třídy. To už nevydržím. Vyběhnu na chodbu a zhroutím se.


Začnou mi téct slzy,začnu vzlykat. Ale jen tiše,stísněně,aby to nikdo neslyšel. Pokorně teď ventiluji své křehké emoce. Kde je někdo,kdo by mě objal kolem ramen? Asi očekávám příliš moc..
Už zase začne venku hustě pršet,a já,v koutku chodby,zastrčený ve stínu,pláču z hlubokého zranění. Prohrábnu si vlasy a vzhlédnu. Jacob ke mně natahuje svou dlaň. To gesto mě rozpláče ještě víc. Je to tak lehké naznačení pomoci,které v sobě nese tolik jemnocitů.... Dlaň stisknu a on mě švihnutím proutku dostane na nohy. A přesně v této chvililince si uvědomím kolik měl tento zákrok významů. To on mě dokázal odrazit ode dna...


Když už mi tedy konečně vyjeví své city? Začínám být netrpělivý..ale kdyby to mělo být na mě,nejspíš bych nikdy nedokázal sebrat tolik odvahy,abych se mu přiznal. Takže ho chápu...
Přivřu oči a on mi dovolí,abych se mu vyplakal na rameno. Držím se ho křečovitě za košili a usedavě pláču.
Jen když mě nebude nenávidět...tenhle anděl strážný...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Makiy Makiy | E-mail | 7. prosince 2011 v 18:42 | Reagovat

ještě někdo další a schopnější než Jacob? :DD juhuuu..to se mi zamlouvá XD
moc se těším až se budu moc z tohoto příběhu dozvědět víííc a víííc a všechno :DDD
doufám že se  brzy v komentování připojí i další čtenáří,páč tvé příspěvky jistě za pár slov stojí a nám snad tlapky neupadnou když řeknem : "jooo tyhle stránky se mi líbííí!!  a stojí za to napjatě čekat co bude dáááál! " :DDD jsem moc ráda že jsem tvé stránky včera našla...páč ve mě jsi jistě získala věrného čtenáře co tu denně bude několikrát oxidovat jen co se dostane k netu :DDD

btw děkuju za věnování...ty víš jak lenocha podnítit aby se trošku rozepsal ;) vďaka ;)

2 MoonWich MoonWich | Web | 7. prosince 2011 v 20:24 | Reagovat

ÓÓÓÓÓ tak to bude pěkně zajímavé.:D
Je mi Briana docela líto.:(

3 Clermont Clermont | Web | 7. prosince 2011 v 21:31 | Reagovat

[1]: Ááále jdi... *strašně se červená*
Zajímalo by mě kde jsi na mojí stránku narazila... *přemýšlí*
Každopádně děkuji,děkuji x))) Dlouhé komentíky jsou fajnéé~ <3
Já totiž o těch lidičkách co sem chodí vím,jenže se nejspíš stydí ;P ale jsem ráda že sem chodí ^^ a za vás dvě jsem taky ráda!

[2]: Že Moonwich? :DD Jop , jop...Brian to schytal :P je hrozně citlivý!! x3 a je kawaai :33 Děkuju :))

4 Atthea Atthea | 7. prosince 2011 v 23:14 | Reagovat

Ahoj, promiň že píšu tak pozdě:) jsem pro spřátelení, nevadí mi to, jen nemám čas obýhat stránky, tak jestli ti to nevadí, písni. Tvé povídky si určitě přečtu jak budu mít chviličku času, moc se na ně těším :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama