»»3.««~P.D.

5. prosince 2011 v 16:42 | ~Clermont |  Po dešti
Lálalá....Co tak koukáš??? No jasně novej díl!! :DD
Jak to dopadne když jste takzvaný 'anti-disco' typ???
Jestlipak Jacob Briana svede??? :))))
► Už jste zvědavíí???? x))))
Okay nebudu napínat... :DD


Od té události s polibkem jsem nezavřel oka. Začal jsem být podrážděný a nesvůj. Chtěl jsem víc. Jenže tu byl Nick. Nechal jsem ho nějaký čas u sebe,protože zrovna zakládal svojí novou kapelu a potřeboval někde 'ubytování' . Divil se,když jsem odmítal s ním spát. Říkal která droga mi tak vymyla mozek. Ta droga byla opravdu krásná a okouzlující.
Naštvaně jsem práskl s učebnicemi na lavici a sedl si na židli. ,,Jacobe!" uslyším za sebou. Otočím se a uvidím nějakou blondýnku jak doběhne k jeho lavici a něco mu nadšeně vykládá. Všimne si mého pohledu,chvíli na mě hledí ale potom pohled odvrátí a dál se věnuje té holce. Něco se ve mně vzepře. Snad nežárlím? To je směšný. Směšný a ponižující. A trapný taky...
Zakousnu se do jablka a začnu si opakovat na hodinu. Ve skutečnosti ale vůbec nečtu. Lítám myšlenkami někde na Marsu. Čeká co udělám? Nepochybně. Snaží se mě vydráždit. To jak mě minule líbal na balkóně určitě nebylo z legrace. Takže z toho vyvozuji názor že bych se měl Nicka co nejrychleji zbavit,abych vyklidil kvartýr a mi tam mohli dělat ….. nad čím to do pekla přemýšlím???? Naštvaně hodím ohryzek do koše. Trefa! Nejspíš mi to už došlo...
Cítím na sobě jeho pohled. Úplně mě propaluje. Líbí se mi to,líbí se mi když vím,že mu nejsem lhostejný. Asi si myslí že o něm nevím. V ten moment přijde před mou lavici Nick. Něco říká ale vůbec ho nevnímám. Nějak...je mi to jedno..,co říká.
Celý týden kolem sebe jen proplouváme jako dva žraloci,mezi které spadla chutná kořist. Kdo vystřelí šíp jako první? Budu to muset udělat já? Nějak je mi to proti mysli. Bojím se,bojím se toho že mě po mém vyznání jen radostně poplácá po rameni a řekne něco v tom smyslu jako 'uklidni se chlape to byl fór' . Děsí mě to. Ale jak začít? Sakra,proč je to tak složité?! Nejradši bych si dal facku...
Další den nastal. Přijdu do školy a učitel hned začne ohlašovat výlet na dva dny někam na čerstvý vzduch. Moje příležitost! Ohlédnu se na Jacoba ale ten jen hledí zasněně na blondýnku. Že by si to rozmyslel? Ovšem to si můžeme ihned odzkoušet. Bitva započala!
Po škole si jdu hned balit. Vezmu si to nejlepší co mám,taky nezapomenu na 'zázračnou' krabičku,kdyby se někdo rozhodl mě jen tak náhodou znásilnit. Asi si velmi věřím.
Všichni už stojí na místě srazu. A přichází hvězda opony. S krásnou plátěnou zelenou bundou,černými jeany. Ten chladný pohled zbožňuji!!
Nasedneme a jízda trvá asi kolem hodiny. Když dorazíme na místo,začneme se rozhlížet. Jsme docela daleko od města,ale penzion vypadá velmi moderně. Nejspíš tu pořádají diskotéku. To mě značně znepokojí a ucítím šimrání v žaludku.
Rozdělí nám pokoje. A musím říct že velmi fikaně. Dostanu pokoj s ...no hádejte s kým??? Ano špatně, s Nickem. Celý den provádíme nějaké exkurze a večer mě Nick pozve ať se jdu s kluky na pokoj trochu napít. Vejdu dovnitř. Muzika na plné pecky,holky vlnící se kolem svých tanečníků,pár lidí u stolů pijí nějaké opojné pitíčko. Nick mě dlouho přemlouvá a mě se nechce,ale nakonec se poddám a začlením se do jejich picího kroužku.
Když pařba skončí vyjdu na chodbu. Motá se mi hlava a už skoro vůbec logicky neuvažuji.
Na chodbě potkám Jacoba. Vyvaleně na mě zírá. Něco mi říká ale jeho hlas ke mně vůbec nedoléhá.
Chytne mě za zápěstí a dotáhne na záchody. Tam mi opláchne obličej ledovou vodou a trochu jí nalije do flašky,nechá mě abych jí celou vypil. V tu chvíli o něco vystřízlivím. ,,Nechci,aby ses už s Nickem dál bavil...kazí tě..." procedí mezi zuby a hodí po mně vražedný pohled. ,,Ale on...za to...nemůže.." vydoluji ze sebe a musím se opřít o umyvadlo,jinak bych zkecl na zem. ,,Nemůžeš na všech vidět jen to nejlepší Briane...on není v pořádku.." zavrtí hlavou Jacob.
,,Chvíli pojď ke mně než se to tam uklidní.." navrhne a já přikývnu. Když vejdeme,uvidím že je sám. Z protějších stěn se ozývají dívčí hlasy,pištění a chichotání. Jacob si lehne na postel. Tahle póza mě dostane,že nejsem schopen hnout se z místa. ,,Pojď sem vedle mě.." kývne a odněkud vytáhne netbook. Přikývnu a stydlivě přijdu k jeho posteli. Chvíli něco dělá na té malé mašince a potom po mě hodí tázavý pohled. ,,Děje se něco?" ,,Já....no...víš...." poškrábu se za krkem. ,,...vážně můžu?" zeptám se a on se začne smát.
,,Nešil přece! Pojď sem a nemrmlej!" dál se tak hezky směje. Lehnu si tedy a on začne vybírat nějaký film. Z tašky vytáhne balíček popcornu,který strčí do mikrovlnky. Když se popcorn udělá,nasype ho do misky a jdeme se na film koukat,přitom popcorn chroupeme. Začne s ním dělat opičky. Zkoušíme si jej hodit do pusy,přičemž poživatina padá všude možně. I do trenek spolubydlícího. Skvěle se bavíme. Spolubydlící už nepřijde a tak přespím u nich v pokoji...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MoonWich MoonWich | Web | 5. prosince 2011 v 20:49 | Reagovat

Tuším nějaký zádrhel. :/

2 Clermont Clermont | Web | 6. prosince 2011 v 15:40 | Reagovat

Tušíš dobře :D

3 Makiy Makiy | E-mail | 6. prosince 2011 v 19:28 | Reagovat

ouvej XD  jsem napnutá jak kšandy :DDD  těším se na pokračování...

4 Clermont Clermont | Web | 6. prosince 2011 v 20:45 | Reagovat

[3]: to jsem ráda ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama